Ana Sayfa
 
Kalite, Emniyet ve Güvenlik Politikası

POLİTİKA VE HEDEFLER

THK Uçuş Akademisi A.Ş. kendini yenilik ve iş geliştirme süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi yoluyla toplam müşteri memnuniyetinin ve eğitim kalitesinin arttırılmasına adamıştır. Şirketimiz kalite politikası ve hedefleri aşağıda belirtilmiştir.

Eğitim prosesi sürekli gelişmenin uygulandığı ve asla sonu olmayan bir döngüdür. Eğitimin kalitesinin arttırılabilmesi için geleceğe yönelik öğrencilerin kabiliyetlerini ortaya çıkartacak ve onları geleceğe yönelik hazırlayacak etkin ve etkili bir eğitim programı hazırlanmalı, gerek eğitim sisteminde gerekse teknolojide meydana gelen yenilikleri yakalamak ve bu değişiklikleri sisteme dahil etmek gerekmektedir.

Eğitim sistemimiz içerisinde bulunan herkesin sürekli eğitilmesi ve kalite hedeflerimiz ve politikalarımız hakkında düzenli olarak bilgilendirilmesi Kalite Sistemimizin temellerini oluşturmaktadır.

Soru sorma korkusu veya rapor hatalarından kaynaklanan maddi kayıplar çok yüksek boyutlara ulaşabilir bu nedenle şirketimiz bünyesinde herkesin fikrini korkmadan söylemesi ve beyin fırtınası yoluyla çeşitli fikirlerin ortaya atılması ve tartışılması Şirketimizin ve Kalite Sistemimizin gelişmesi için vazgeçilmez olacaktır.

facebook twitter rss webmail instagram MEB fai jaato icao SHGM